Aktivno srečanje družin, ki smo ga v oddelku drugega starostnega obdobja izvedli v torek, 13. 3. 2018 je bilo igrivo, tekmovalno, energično in predvsem nasmejano. Pomerili smo se v igrah, kjer je bilo potrebne kar nekaj spretnosti, predvsem pa sodelovanja med sotekmovalci. Pokazalo se je, da naši otroci s svojimi družinami vse to zmorejo brez večjih zapletov.

Tudi tokrat so se družine izkazale. Pokazale so, da še imajo otroka v sebi, da se znajo nasmejati in sprostiti s svojimi najdražjimi. Pri tem smo strokovne delavke poskrbele, da so delovale še trebušne mišice in torkovo popoldne smo lahko uspešno zaključili.

Iskrena hvala vsem otrokom in njihovim družinam, da ste se udeležili naše aktivnosti in tako z nami in s svojimi najdražjimi aktivno preživeli popoldne.

Prispevek pripravila: Jasna Lipovec

Foto: Nina Krajnc