Temo meseca marca: Moj dom – moja vas smo zaključili s skupnim  popoldanskim druženjem, na prvi pomladni dan. Starše smo razveselili z  razstavo in  dramsko igro Trije prašički. Prav vsi družinski člani pa so pokazali delavnost, pripadnost, sodelovanje, odgovornost  in nenazadnje  ljubezen drug do drugega ob ustvarjanju svojih hišk. Seveda nismo pozabili niti na zdravo gibalno minutko. Nastale so prekrasne hiške in na koncu  smo jih skupaj z vrtcem, kamenčki in  tablami vasi povezali  v našo skupnost.  V oddelku je osem otrok in vsak izmed njih prihaja iz svoje vasi. Otroci so ponosni na svojo vas, dom in še posebej na družino. In to lahko sedaj ob vhodu v vrtec pokažemo vsem ostalim obiskovalcem vrtca.

Skupaj smo se imeli  res lepo!

Hvala vsem  družinam. Pokazali ste, ne samo, da ste skrbne in odgovorne družine ampak tudi zelo ustvarjalne!

Pripravila: Irena Magdič

Foto: Alina Škrlec in Irena Magdič