V četrtek, 3. 5. 2018 smo preživeli prav poseben dan v vrtcu. V popoldanskem času so starši svoje otroke pripeljali v vrtec in tokrat naš vrtec ni spal sam. V vrtcu so prespali otroci drugega starostnega obdobja, skupaj z vzgojiteljicami.

Peš smo se odpravili v Ljutomer, kjer smo si privoščili sladoled, nato smo se po poljski poti vračali nazaj proti vrtcu. Sonce je že zašlo, svetilk nismo pozabili, na poti pa je bilo zelo zabavno. Do vrtca smo vsi prišli zelo pogumno in brez zapletov. Kuharica Lidija nam je za večerjo pripravila slastne palačinke, ki so hitro izginile v naše trebuščke. Utrujene noge in polni trebuščki so čakali samo še na  počitek. Ob pravljici, ki so jo prebrale vzgojiteljice so otroci zaspali in trdno spali vse do jutra, ko so si zaslužili tudi manjšo pozornost. POHVALO ZA POGUM.

Vzgojiteljice smo ponosne prav na vse otroke in vesele smo, da smo lahko otrokom pripravile nekoliko drugačno noč.

Radi vas imamo!

Prispevek pripravila: Jasna Lipovec