Prvi teden počitnic so se otroci igrali,  raziskovali in se zabavali z vodo. Čim več dejavnosti so poskušali izvesti na prostem. Raziskovali in ustvarjali so z vodo in mivko, slikali na alu folijo ali v parih z velikimi čopiči, prav tako so se igrali novo družabno igro Izvleči palico. Otroci so se ohladili v vodnem kotičku ter pihali in spuščali milne mehurčke. Ob poslušanju zgodbe na prostem so se otroci podali v svet domišljije, v petek pa so se spremenili v prave naravoslovce, saj so izvajali različne naravoslovne poskuse. Preizkušali so plovnost predmetov, opazovali kako se snovi mešajo z vodo in si izdelali vulkane, ki so otroke z bruhanjem »lave« najbolj pritegnili.

Tako smo skupaj preživeli prvi zanimiv teden v

Prispevek pripravila: Katja Novak

Foto: Jasna Lipovec, Nina Krajnc, Simona Juterša