Počitniški teden v vrtcu so si popestrili s tematiko šotorjenje. Celoten teden so otroci imeli na razpolago različne šotore, ki so jih postavili na različne lokacije – v večnamenski prostor, na ploščad, na vrtčevsko igrišče. Šotorjenje je bilo otrokom zelo zanimivo, vsi so ob igri v šotorih zelo uživali. Šotor so otroci s pomočjo strokovnih delavk naredili tudi sami. Na palice so pritrdili kopreno, ki so ga pred tem poslikali z različnimi barvami in nanj pritrdili še vrtčevske zastave, ki so jih narisali z voščenkami. Izvedli so tudi različne športne in vodne igre ter se na prostem zabavali v gradbenem kotičku, prometnem kotičku, kotičku dom in likovnem kotičku. Premagovali so tudi ovire v gozdu na poligonu, urejali gozdni kotiček in se igrali z vodo v vodnih kotičkih.

Skupaj smo preživeli pester, igriv in sproščen teden v vrtcu.

Prispevek pripravila: Nina Kosi

Foto: Nina Kosi, Irena Magdič, Simona Juterša