Kljub vsem dejavnostim, ki so se odvijale v Evropskem tednu mobilnosti, nismo pozabili na prehod letnega časa – jesen. Z otroki smo se skozi cel september pridno pripravljali na našo jesensko pravljico.

Otroci so preko pogovora, podali zanimive ideje, ki smo jih nato strokovne delavke vključile v glasbeno-gibalno dramatizacijo. Tudi pri izdelavi scene so pomagali in aktivno sodelovali otroci in tako s svojo aktivnostjo bili vključeni na vseh segmentih dogajanja.

Otroci so že na “vajah” uživali in bili dokaj sproščeni. Tudi na nastopu, kjer so se nam pridružili ostali otroci in strokovni delavci vrtca, ter zunanji obiskovalci, so bili otroci sproščeni in so svoj del opravili tako kot najbolje znajo.

Strokovne delavke oddelka, sva ponosne na najine otroke in verjameva, da bomo skupaj v šolskem letu 2018/2019 prehodili zanimivo pot.

Iskrena hvala tudi zunanjim obiskovalcem in prijazno vabljeni na prihajajoče dogodke v našem vrtcu!

Prispevek pripravila: Jasna Lipovec

Foto: Tamara Jureš