V tednu od 22. 4. 2019 do 26. 4. 2016 smo se veliko družili in sodelovali z učenci naše osnovne šole.

V torek, 23. 4. 2019, smo si ogledali dramsko igro Rdeča kapica in Pod medvedovim dežnikom, ter tako obeležili svetovni dan knjige.

V četrtek, 25. 4. 2019, so nam učenci pripravili delavnice na temo zemlja. preizkušali smo lastnosti vode, si od bližje pogledali živali, ki živijo v zemlji, filtrirali vodo… Najmlajši so se igrali v zemlji, izdelovali plenetarij in se igrali v škatlah s planeti. Tako smo obeležili svetovni dan zemlje.

V tem tednu smo se veliko družili tako otroci vrtca med seboj, kot tudi učenci osnovne šole. Bilo je prijetno, marsikaj smo se drug od drugega naučili in si s tem pridobili nova znanja in izkušnje.

Prispevek in foto pripravila: Jasna Lipovec