Tudi v šolskem letu 2018/2019 smo veliko delali na področju gibalnega razvoja otrok. Dejavnosti so potekale načrtovano, z jasno zastavljenimi cilji. Izvajali smo jih skozi vso šolsko leto. Spremljali smo otrokov napredek in tudi tako spoznali, da so razlike v napredku opazne.

Prav zato smo ponosni, da že tretje leto zapored dokazujemo, da smo NAJBOLJ ŠPORTNI VRTEC, to dokazujemo z ZLATIM PRIZNANJEM, ki nam ga podeljuje Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Republike Slovenije in Zavod za šport Republike Slovenije Planica.

Prav tako smo si v šolskem letu 2018/2019 pridobili priznanje na natečaju »najbolj športna fotografija.«

Ponosni smo na naše najmlajše športnike, ki nam dajejo nov zagon, da se na področju gibanja trudimo delati dobro.

In gremo športno naprej v šolskem letu 2019/2020.

Prispevek pripravila: Jasna Špindler