V sredo, 23. 10. 2019, smo skozi igro in druženje proslavili rojstne dneve otrok vseh oddelkov, ki so praznovali v mesecu septembru in oktobru. Vrata igralnic smo odprli na stežaj in otroci vseh oddelkov so tako po želji lahko prehajali iz ene v drugo igralnico. Pripravljene so bile zanimive in raznolike aktivnosti.

V zeleni igralnici so bili intimni kotički za umirjanje in sprostitev ob umirjeni glasbi. V oranžni igralnici je bil prometni kotiček z različnimi prevoznimi sredstvi. V rdeči igralnici so bili na voljo gradniki – velike in manjše lego kocke ter mehke kocke. V večnamenskem prostoru so se otroci igrali različne namizne in družabne igre. V vijolični igralnici je bila igra vlog v kotičku dom, frizerskem in kuharskem kotičku. V modri igralnici, kjer se nahaja vrtčevska knjižnica, pa so imeli otroci na voljo različne slikanice.

Skupaj smo preživeli prijetno, sproščeno in predvsem igrivo dopoldne.

Zapisala: Nina Kosi

Foto: Nina Kosi