V oddelku drugega starostnega obdobja se pogovarjamo o različnih življenjskih prostorih, o različnih kulturah in navadah. Tako smo v ponedeljek, 4. 11. 2019 spoznali kje živijo otroci iz našega oddelka.

S pomočjo svoje družine so izdelali svojo hišo, stanovanje in le to predstavili svojim prijateljem. Nasmeh na obrazih otrok ob pripovedovanju in predstavljanju svojega bivalnega prostora je bil nepopisen. Pripovedovali so prav vsi in vsi z zelo velikim navdušenjem. Iskrena hvala vsem družinam, ki z nami sodelujete. Prav vsi ste se izjemno potrudili in za vaš čas in trud smo vam izjemno hvaležni.

Zavedajte se, da ste ta čas preživeli s svojim otrokom, ki je star že štiri, pet ali celo šest let…

V našem oddelku smo skozi cel teden nadaljevali s spoznavanjem različnih življenjskih prostorov. Spoznali smo iglu, rezervat, hišo na kolih, džunglo, mačijo, jurto, šotor v puščavi in še kaj. Preizkušali smo drugačno sadje ter jedli riž s palčkami na tleh. Bilo je precej zabavno.

Prispevek pripravila: Jasna Špindler

Foto: Nina Krajnc