Na povezavi IZJAVA  (kliknite na modro povezavo) boste do preklica našli tedensko izjavo, ki jo je ob vstopu otroka v vrtec potrebno izpolniti in vrniti na elektronski naslov vrtec-cezanjevci@guest.arnes.si

Izjava bo vsak ponedeljek datumsko posodobljena. Izjavo vrnete do dneva, ki je oznčen na izjavi.

Prav tako vas vljudno prosim, da nam z eletronkso pošto sporočite tudi, če otroka ne bo v vrtec. Tako smo prepirčani, da ste vsi starši oziroma skrbniki obveščeni z aktualnimi informacijami.

V primeru vprašanj, smo vam na voljo preko elektronske pošte ali na telefonsko številko 02 584 46 80.

Z vašimi podatki bomo lažje organizirali vzgojno-izobraževalni proces, z vsemi ukrepi, ki smo jih dolžni izvajati.

S spotovanjem!

Jasna Špindler, pomočnica ravnateljice za vrtec