V sredo, 15. 11. 2017, smo v našem vrtcu gostili ravnatelje in pomočnike ravnateljev pomurskih samostojnih vrtcev in vrtcev pri OŠ.

Otroci so po uvodnem pozdravu gospe predstojnice, Irene Kumer in ravnateljice, Brigite Hojnik, pripravili program. Vsi otroci vrtca so zapeli vrtčevsko himno, nato pa se je najstarejši oddelek v vrtcu predstavil s plesno-gibalno točko.

Želeli smo si, da se vsi sodelujoči v našem vrtcu počutijo prijetno. Prav zato smo se vsi zaposleni trudili v tej smeri in verjamemo, da nam je to v večji meri uspelo.

Vsem ravnateljem, pomočnikom ravnateljem in vsem zaposlenim v vzgoji in izobraževanju, želimo veliko ustvarjalnosti, inovativnosti in predvsem pozitivne energije in odkritosti.

Prispevek pripravila: Jasna Lipovec