Izvajanje projekta je v polnem teku. Predelali smo že kar nekaj knjig in nekaj utrinkov objavljamo tudi tukaj.

Otroci oddelka drugega starostnega obdobja, so spoznali pravljico z naslovom Deklica in jaz. Branje pravljice, pogovor in dejavnosti so bile usmerjene na tematiko knjige, ki so jo otroci dodobra spoznali in jo tudi usvojili. Kaj vse se je dogajalo v preteklih treh tednih si lahko ogledate v kratkem videu.

Mntorjice: Jasna Špindler, Nina Krajnc, Mihaela Makoter

Otroci kombiniranjega oddelka so predelali knjigo z naslovom Zvok. Kaj vse so počeli, kaj vse so slišali in še veliko drugega si lahko ogledate v videu.

Mentorjici: Katja Novak in Gabrijela Marič

Otroci oddelka drugega starostnega obdobja smo se ukvarjali s knjigo Kje se skrva Lucijan? Spraševali smo se o mogo stvareh in iskali Lucijana. Ob vsem tem pa smo ugotovili, da je vsak posameznik med nami zelo pomemben, da naš svet obstaja.

Mentorjice: Jasna Špindler, Nina Krajnc in Mihaela Makoter

Tudi najmlajši v vrtcu pridno spoznavamo knjige v sklopu prednostne naloge, se urimo v slušni pozornosti, si bogatimo besedni zaklad, se čustveno bogatimo in se imamo lepo ob novih zgodbah.

Mentorjice: Irena Magdič, Simona Juterša in Janja Dovnik