Slišali smo, da bo v petek, 22. 12. 2017, Božiček v naših krajih. Zato smo se na ta dan dogovorili, da v večnamenskem prostoru skupaj zajtrkujemo in dobro opazujemo, da ne odide mimo nas, saj smo bili skozi vse leto zares zelo pridni.

Skupaj smo tako zajtrkovali in si pričarali praznično vzdušje.

Nato je prišel…. Kdo? Božiček. Bili smo  ga zelo veseli. Prav vsi otroci so dobili majhno darilo. In kar je bilo najlepše, vzel si je čas in se pogovarjal z nami. Tudi mi smo mu obljubili, da bomo še naprej tako zelo pridni.

Da je bilo zares praznično in da smo bili zares skupaj smo plesali s plesno šolo Urška in vaditeljico Nino Fras. Otroci so ob plesu preprosto uživali, se sprostili in se nenazadnje tudi razgibali.

Vsem, ki ste nam pomagali, da je naš skupni dan bil še lepši, se iz srca zahvaljujemo!

Prispevek pripravila: Jasna Lipovec