V petek, 19. 6. 2015, ob 15:30 uri smo se v telovadnici OŠ Janka Ribiča Cezanjevci, zbrali otroci, starši in zaposleni vrtca Stara Cesta. Pripravili smo bogat kulturni program s plesi, pesmicami in deklamacijami, ki so bile v sklopu pravljice Kdo je napravil Vidku srajčico. Dominantna barva zaključne prireditve je bila bela barva, zato smo strokovne delavke in otroci pa tudi večina staršev imeli oblečene bele majice. Pozdravili so nas tudi gostje; ga. ravnateljica Brigita Hojnik, pomočnica ravnateljice za vrtec ga. Irena Magdič in podžupan občine Ljutomer g. Janko Špindler. Na harmoniki nas je spremljal g. Marjan Jelen. Poslovilo se je tudi 7 mini maturantov, ki bodo že čez dva meseca postali šolarji. Otroci so na koncu prejeli tudi darilo-žogo. Po koncu kulturnega programa je sledilo še druženje ob sadju in vodi.