V vrtcu smo skupaj preživeli že kar nekaj poletnih dni. Vsak dan je bil tako za strokovne delavke kot za otroke nekaj novega, nekaj posebnega. Otrokom smo pripravljali različne dejavnosti: igrali smo se tri v vrsto z ribicami in morskimi zvezdami, izdelovali smo si kuščarje iz trsja, se igrali ribolov, imeli vodni kotiček, si izdelovali metalce vate in se z njimi igrali, se igrali z dojenčki v vodi, se igrali z milnico, s slamicami smo pihali barvo, pobarvali smo lesene zaboje in iz njih ustvarili akvarije in imeli vodni dan. Vse to smo pripravljali zato, da bi otroci v vrtcu bili ustvarjalni, igrivi in nasmejani. V večji meri nam je to uspelo.

Ob zaključku poletnih dni se bomo potrudili, da bodo dnevi v vrtcu posebni in da bodo otroci v pripravljenih dejavnostih uživali.