Z veseljem pričakujemo vaše otroke – tiste, ki so že pri nas, in tiste, ki bodo letos »na novo« vstopili.

Zavedamo se našega poslanstva in trudimo se, da delujemo strokovno.  Vsi zaposleni se bomo potrudili, da bo vašemu otroku v vrtcu lepo, zanimivo, pestro in da se bo počutil varnega. Hkrati bomo zraven vas starši razvijali njegova močna področja, krepili samozavest in vrednote, katere bo potreboval za življenje.

Dragi starši, želimo vam, da se v vrtcu varno počuti vaš otrok in da se počutite varni tudi vi.

Želimo vam, da skupaj dosežemo vsaj tako uspešno šolsko leto, kot je bilo preteklo, da bomo delovali kot partnerji z »roko v roki« in si medsebojno zaupali.

kolektiv vrtca pri OŠ Janka Ribiča Cezanjevci