V petek, 19. 2. 2016 smo se po predhodnem dogovoru odpravili v prostore občine Ljutomer. Skupaj z otroki smo sedeli v sejni sobi in se tam pogovarjali z gospo županjo. To je bilo za otroke nekaj zelo posebnega, prav tako pa za nas strokovne delavke. Otroci so županji povedali še nekaj skromnih želja, ki si jih želijo v novem vrtcu, vendar pa te zares niso bile prevelike.

Prijazni zaposleni na občini so nam kasneje pokazali občinske prostore, na koncu pa smo lahko vstopili še v županjino pisarno. Otroci so si od tam najbolj zapomnili veliko uro, ki krasi njen delovni prostor.

Petek je tako bil za nas zares poseben dan. Za dragoceni čas, ki si ga je gospa županja skupaj z zaposlenimi vzela za nas, se iskrena zahvaljujemo. Hvala, da se trudite delati tudi z najmlajšimi in jih imate na prav poseben način radi!