Mama, oče. Besedi, ki jo pozna vsak izmed nas. Prvi pogled, ko prijokaš na svet, poznan dotik, ki te boža in te tolaži, ko si žalosten, ljubezen in skrb, ki te spremlja na poteh odraščanja. Mama, oče. Besedi, ki zajameta brezčasno ljubezen do otroka. Preprosti besedi, ki povesta vse.
V sredo, 23.3.2016 smo pripravili nastop za starše otrok kombiniranega oddelka Stara Cesta. Skrbno smo se pripravljali na nastop, s katerim smo želeli staršem polepšati dan in pokazati vsaj del tega, kar počnemo v vrtcu.
Predstavili smo se z deklamacijo Mama, zapeli smo pesem Mamina ljubezen in pesem Družina ob spremljavi sintisizerja, Neli in Kian sta ob spremljavi ropotuljic zapela pesem Moj očka ima konjička dva, zapeli smo pesmi Rdeča žoga in Pomladna. Ob spremljavi tamburic, ki smo si jih izdelali, smo zapeli pesmi Marko skače in Pika poka, ter se predstavili z dramatizacijo Mali zvonček je zbolel. Za konec smo zaplesali ples Levo roko daj naprej in k plesu povabili tudi starše.