Aktivno smo preživeli prvi dan našega bivanja v naravi.

V dopoldanskem času smo prispeli na lokacijo Trije Kralji, hotel Jakec. Udobno smo namestili v sobe, nato je sledilo kosilo. Po kosilu smo nekaj časa počivali nato pa izvedli pohod Trije Kralji – Črno jezero – Trije Kralji. Ob naši vrnitvi je začelo deževati, zato smo se z gospodom Alešem (naš vodič), pogovarjali o bontonu v naravi. Otroci so dobili tudi pobarvanke, ki so jih nato pobarvali. Po tej dejavnosti je sledila večerja, urejanje in pižama party.

Otroci so ob koncu večere bili precej utrujeni, zato nismo imeli nobenih težav s počitkom. Otroci mirno sanjajo svoje sanje. Vam starši pa želimo, da prav tako mirno zatisnete oči in si odpočijete.

Jutri nas čaka nov dan. Kako ga bomo izvedli bo odvisno od vremena, vsekakor pa bomo tudi jutri strokovne delavke ob koncu dneva objavile nekaj fotografij vaših otrok.