Tudi v našem vrtcu smo teden otroka doživljali na prav poseben in edinstven način.

V ponedeljke, 3. 10. 2016, smo začeli s prvo vadbo v okviru projekta On the mowe. Otroci so pri gibalnih dejavnostih v skupnem, večnamenskem prostoru, preprosto uživali in strokovne delavke smo takrat prvič začutile, da je vrtec zares zaživel.

V torek, 4. 10. 2016, smo izvedli dejavnost, ki smo jo poimenovali »odprimo vrata na steržaj.« Tudi to, je bilo tako za otroke, kot za strokovne delavke, nekaj povsem novega. Do sedaj v starih prostorih vrtca, tega enostavno ni bilo mogoče izvesti. Otroci so lahko prehajali po igralnicah in se udeležili različnih delavnic. Pri tem so sodelovali vsi otroci, tudi naši najmlajši.

V četrtek, 6. 10. 2016, smo slavnostno otvorili naš novi vrtec, na katerega smo vsi zelo ponosni.

Ves čas, ki smo ga preživeli v vrtcu, smo namenili otroški igri, pogovoru in ljubezni.

V naših novih prostorih, smo skupaj z otroki zaživeli na novo. Skupaj z njimi se veselimo vsakega naslednjega dne in naše najmlajše z nasmehom na obrazu pričakujemo še v tako deževnem jutru – saj v takšnem svetu želimo živeti.