Tudi danes, v soboto, 15. 10. 2016, se je v našem vrtcu, v okviru projekta On the move, odvijala družinska športna vadba.

Športni učitelji, ki izvajajo tedenske vadbene ure z otroci iz predšolskega oddelka, so nam pripravili dve zanimivi igri in poligon. V igrah in poligonu smo sodelovali vsi, od najmlajšega, do najstarejšega. In prav to je bilo najbolj zanimivo.

Ob koncu je sledil lov na zaklad. Preden pa smo do zaklada prišli, smo morali v bližnjem gozdu zbrati deset pečatnikov. Ko smo to nalogo opravili, smo dobili zdrav in okusen zaklad – jabolko.

Športni učitelji so poskrbeli tudi za to, da jutri ne bomo imeli preveč bolečih mišic, zato smo zaključili z zadnjim delom vadbene ure – ohlajenjem.

In čisto na koncu, en super pozdrav, z glasnim vzklikom – CEZANJEVCI.