Odprimo vrata na sežaj, Tradicionalni slovenski zajtrk, kulinarična delavnica s starši, obisk šolske knjižnice, ogled abonmajske predstave v Kulturnem domu Ljutomer, vadbene ure… To je zgolj nekaj dejavnosti, ki smo jih izvedli v mesecu novembru. Vsak dan smo otrokom pripravljali usmerjene dejavnosti in jim ponudili spontano igro. Dnevi so bili prekratki, mesec se bliža koncu in otroci že pripovedujejo o dobrih možeh, ki prihajajo v najbolj pisanem mesecu.

Mesec december bomo poskušali pripraviti čaroben, prazničen in nepozaben. Takšen, da bo otrokom ostal v spominu, da bodo otroci o dnevu iz vrtca pripovedovali tudi doma.

Ob tem pa želimo vsem, da s pogumnimi koraki stopite v ta veseli mesec. Naj bodo tudi vaši dnevi čarobni, nepozabni, v krogu tistih ki jih imate radi. Pa ne pozabite, da ta mesec ni pravljičen samo za otroke, tudi vi se poskusite prepustiti delčku otroštva in uživajte vsak trenutek dneva.

Prijetne prihajajoče praznike!