V petek, 21. 4. 2017, naš vrtec ni spal. Otroški glasovi so vrtec preglasili tudi v popoldanskih in večernih urah. Z otroci smo se zbrali v vrtcu in si uredili stvari za kasnejši počitek. Nato smo pred vrtcem posadili lipo in tako obeležili svetovni dan zemlje, 22. 4. 2017. Sledil je pohod do Gajševskega jezera in nazaj, med tem pa različne igre, uganke, namigi in zakladi. Otroci so bili aktivni in razigrani.

Ob večernem pohodu v vrtec je sledila večerja in ogled risanke. Nato so se otroci ob pomoči strokovnih delavk pripravili na počitek in sladko zaspali.

Pa mirno noč in sladke sanje!

………………………………………………………………………………………………………………………………….

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

…………………………………………………………………………………..

Dobro jutro!

Pri nas je igrivo, nasmejano in zares DOBRO. Otroci so se naspali, vsi skupaj pa smo se zbudili nasmejani in dobre volje, pripravljeni na nove dogodivščine.

Jutranje razgibavanje za zdravo telo, zajtrk in podelitev priznanj za pogumno prespano noč v vrtcu.

Otroci se že veselo igrajo in se imajo preprosto lepo.

Iskrena hvala staršem, da nam zaupate svoje otroke, saj z njimi preživljamo nepozabne trenutke, v našem še vedno novem vrtcu.