V sredo, 31.5.2017 se je ob 9.00 uri pričela mini olimpijada Cicibaniada za vrtce v občini Ljutomer, Razkrižje, Veržej in Križevci. Izvedla se je v organizaciji ŠZ Ljutomer, na športnem igrišču šole Cezanjevci pri vrtcu. V petih igrah se je pomerilo šest ekip otrok. Ekipa je štela štiri člane otrok pred vstopom v šolo. Na sami prireditvi je bil prisoten tudi odbor olimpijskega komiteja Slovenija, kateri  je tudi s pomočjo otrok svečano  odprl  21 mini olimpijado z baklo, himno, zastavo in zaprisego.  Zbrane je pozdravila maskota lisička. Otroci so se športno in z ravno pravšnjo mero tekmovalnosti pomerili v igrah: Velikan  gre preko vode, Tek v koloni, Nošnja žogice na žlici, Slalomski tek,  Žoga skozi noge nazaj.  Bilo je pomembno  sodelovati in se ob gibanju zabavati. Ampak vseeno nam je, ekipi vrtca Cezanjevci,  srce poskočilo ob prejemu zlate medalje za osvojeno prvo mesto.

Otrokom čestitamo in jim želimo še veliko veselja ob gibanju!