Zaključno prireditev smo poimenovali “vsi v vrtcu migamo, se gibamo in mišice pridobivamo.” V šolskem letu 2016/2017 smo namreč velik poudarek dajali prav področju gibanja, ki smo ga povezovali z ostalimi področji gibanja.

Tako so otroci v torek, 20. 6. 2017 s pomočjo športnih rekvizitov in glasbe pokazali, kaj vse že zmorejo, kako so pogumni in nenazadnje kako so zrasli. Od vrtca pa so se poslovili najstarejši otroci in s piščalkami naznanili svoj odhod. Njihovo vprašanje se je glasilo: “Mi smo pripravljeni na šolo, ali je šola pripravljena na nas?”

Ob tem želimo vem otrokom brezskrbne počitnice. Naj bodo polne toplih sončnih žarkov, vodnih užitkov in igrivosti. Septembra pa s pogumnimi koraki novim dogodivščinam na proti.

Tudi staršem iskrena hvala, da ste nam v tem šolskem letu zaupali svoje otroke, da ste se udeleževali naših prireditev in nas pri tem podpirali. Iskrena hvala vsem.