V torek, 19. 9. 2017, je za naš vrtec bil prav poseben dan. Na Ministrstvu za šolstvo, znanost in šport smo prejeli zlato priznanje za NAJBOLJ ŠPORTNI VRTEC v šolskem letu 2016/2017. Prav tako pa smo si pridobili priznanje na natečaju najbolj športna fotografija.

Ker se zavedamo, da vsega tega ne bi mogli osvojiti, če nebi bilo naših najmlajših, smo ta dogodek želeli proslaviti z njimi. Zato smo v sredo, 20. 9. 2017, v večnamenskem prostoru vrtca pripravili praznovanje. Otrokom smo čestitali za vsa priznanja, jih pohvalili in jih nagradili z aplavzom. Sledila je malo drugačna malica, ples ob plesni glasbi, izobešanje priznanj in na koncu športen odhod v igralnice.

Strokovne delavke smo obljubile, da se bomo tudi v prihodnje trudile otroke motivirati za gibalne aktivnosti, saj se zavedamo kakšen vpliv imajo na celostni razvoj otroka.

Ponosni na naše otroke!