Z otroki smo skozi vse dni v tednu spoznavali jesenske poljske pridelke in tako pričakali najbolj barvit  letni čas v letu. Poljske pridelke smo spoznavali preko vseh čutil. Krompir – narezali smo ga  na kolobarje in ga pripravili za peko. Naš čips je  bil najboljši kar smo ga kdaj jedli. In to brez soli. S pečatniki iz krompirja smo ustvarili drevo jeseni. Buče – te smo trebili, si izdelali ladjice in ugotavljali plovnost buč. S prepletanjem elastik  na buči smo si urili  motoriko naših prstkov. Koruzo – ob ličkanju in luščenju koruze so se otroci umirili in pokazali svojo marljivost. Dnevno smo se odpravili na sprehod po poljski poti in opazovali polja s pridelki. Veste, da je soja zelo podobna fižolu?

Imamo se lepo skupaj!

Prispevek pripravila: Irena Magdič