V petek, 23. 2. 2018, smo v našem vrtcu gostili tiste za katere vedno vemo, da imajo naše najmlajše najraje – babice in dedke, prababice in pradedke.

Vzdušje na prireditvi je bilo tudi tokrat prav posebno. Vez med starimi starši in njihovimi vnuki je prav posebna in to se je čutilo tudi v našem vrtcu. Vsi otroci so s pogumom stopili na oder in se pokazali svojim najdražjim. Stari starši pa so s ponosom in toplino v srcu spremljali njihov nastop.

Skozi prireditev smo poskušali prikazati, kako so otroci živeli nekoč, kaj so se igrali in kaj so počeli, ter se skozi ples in pesem podali v današnji čas, kjer je spet veliko drugače.

Želimo, da stari starši in vnuki preživijo veliko skupnih, nasmejanih, zdravih, igrivih in radoživih dni še v prihodnje.

Prispevek pripravila: Jasna Lipovec