Tudi v preteklem tednu ste nam starši posredovali nekaj fotografij o dejavnostih, ki jih z vašimi otroki počnete doma. Otroci so zares aktivni in tudi vreme nam pri tem pomga. Vsekakor je pozitivno to, da  si lahko čas krajšamo z bivanjem v narav, ki je je v našem okolju na pretek.

Vsem staršem hvala za posredovane fotografije in komentarje. Le te so edini vir informacij s katerimi lahko v teh časih ohranimi stik z  vašimi in našimi otroki.

Čas prvomajskih poitnic je vsekakor lahko dober čas za kakšen dober piknik v naravi, pozabljeno otroško igro, ki ste se jo tudi starši igrali, petje kakšne pesmi in podobno. Pripravili smo novo spletno igralnico z naslovom ČAS POČITNIC, ČAS VESELJA! Tudi tokrat bomo veseli posredovanih fotografij ali video posnetkov.

Jasna Špindler, vodja vrtca