Spoštovani starši,

Glede na okrožnico, ki smo jo prejeli v petek, 8. 5. 2020, sklicujem roditeljski sestanek preko video klica. Sestanek bo izveden v ponedeljek, 11. 5. 2020 po naslednjem vrstnem redu:

– za starše otrok, ki obiskujejo oddelek prvega starostnega obdobja (ZELENA IGRALNICA) ob 16:00,

– za starše otrok, ki obiskujejo oddelek prvega starostnega obdobja (ORANŽNA IGRALNICA) ob 16:30,

– za starše otrok, ki obiskujejo oddelek drugaga starostnega obdobja (RDEČA IGRALNICA) ob 17:00,

– za starše otrok, ki obiskujejo oddelek drugega starostnega obdobja (VIJOLIČNA IGRALNICA) ob 17:30.

Povezavo do video klica boste prejeli v ponedeljek, 11. 5. 2020 tik pred izvedbo roditeljskega sestanka (s klikom na povezavo se avtomatsko priključite).

Vljudno prosim, da na elektronski naslov: vrtec-cezanjevci@guest.arnes.si posredujete svoj elektronski naslov, zaradi organizacije video klica.

S spoštovanjem,

Jasna Špindler, pomočnica ravnateljice za vrtec