V času poletnih počitnic veliko časa preživimo v naravi, ob sproščeni igri in skupnem druženju otrok različnih oddelkov.

Spoznali smo zgodbico ob knjigi Mavrična ribica in ustvarili pisane mavrične ribice tudi sami. Otroci so uživali pri igri v peskovniku in ob tem iz peska ustvarjali različne morske motive. Odpravili smo se na krajše in tudi malo daljše sprehode – do Ribičevega mlina in s starejšimi otroki na daljši pohod ob robu ceste ter po poljskih poteh.

Igrali smo se gibalno socialne igre na ploščadi, se urili v spretnosti na poligonu z vodnimi in navadnimi baloni ter različnimi pripomočki in se sproščali ob različnih skupnih igrah v naravi. Otroci so uživali ob igri in družbi svojih vrstnikov.

Prispevek pripravila: Nina Kosi

Foto: Nina Kosi, Gabrijela Marič, Ines Luknjar