Tudi v šolskem letu 2020/2021 smo tako doma kot v vrtcu pridno brali. V vrtcu smo brali pravljice, prisluhnili deklamacijam, izštevankam in se rokovali z leksikoni v katerih smo našli veliko zanimivega.

Ob vsem prebranem smo se veliko pogovarjali in s tem razvijali jezikovne zmožnosti pri otrocih. Brali smo v igralnici, v gozdu, na travniku, vrtčevski terasi ali na ploščadi vrtca. Vedno smo našli pravi kraj in čas, da smo skupaj uživali ob knjigi.

V petek, 4. 6. 2021 smo našli skupni kraj za našim vrtcem, kjer smo vsem otrokom podelili BRALNEGA OSTRŽKA in skupaj na klopci uživali v večernem kinu na prostem.

Bilo je nepozabno, popolno, prijateljsko, z iskricami v očeh in toplino v srcu. BILO JE PREPROSTO TOPLO.

Dragi najini otroci. Želiva, da ob pravljicah še naprej uživate in da vas knjiga spremlja vse življenje.

Jasna Špindler in Anja Fischer