Pri otrocih ni majhnih korakov. Vse kar storijo in naredijo, so velike stvari.

Z nasmehom na obrazu in ponosom smo pogumno zakorakali v prvi vrtčevski dan. Po vrtcu je odmeval otroški smeh ter razigranost. V vrtec so pogumno vstopali tudi novinci.

Danes je v našem vrtcu zaživel tudi razvojni oddelek, česar smo se vsi neizmerno veselili in jih z veseljem sprejeli.

Prvi dan smo v vseh oddelkih namenili pozornost uvajanju ter navajanju in spoznavanju igralnic v katere smo zakorakali majhni in veliki. Po oddelkih smo vzpostavljali pristne prijateljske odnose, nikakor pa nismo pozabili na stiskanje in nudenje nežnih objemov. Dan smo si popestrili z igrivo otroško igro ter bivanjem na prostem.

V novo vrtčevsko leto stopamo z optimizmom in komaj čakamo spoprijem z novimi izzivi, ki bomo jih s skupnimi močmi vsekakor opravili!

Prispevek pripravili: Ines Luknjar in Anja Fischer

Foto: Irena Magdič, Anja Fischer, Ines Luknjar, Katja Novak, Ana Žnidarič.