Zadnji julijski teden je bil ustvarjalen. V obeh oddelkih so potekale ustvarjalne dejavnosti.

Mlajši otroci so se igrali ustvarjalne igre: slikali so z barvami, risali z voščenkami, ustvarjali ribice s svetlečimi luskami. Igrali so se ustvarjalno igro z senzornimi vrečkami ter ustvarjali s slanim testom. Otroci so prav tako uživali ob igri v peskovniku, lovili milne mehurčke ter risali s kredami na ploščadi.

Starejši otroci so ustvarjali z baloni: razgibali so se ob vadbeni uri z baloni, izdelali so prevozna sredstva na pogon z balonom, z baloni izvajali različne eksperimente ter se z njimi igrali gibalne igre na prostem. Z vodnimi baloni pa so slikali na velike podlage.

Vsi otroci so bili ustvarjalni, razigrani in tako je minil še en teden v vrtcu, poln novih dogodivščin.

Prispevek pripravila: Nina Kosi

Foto: Nina, Lara, Ines, Gabrijela