Damjana K. H. je v svoji deklamaciji takole zapisala »Naj sonce pripeka, kakor hoče, naj bo poletje še dolgo in vroče…« in ta poletni čas nam je postregel z veliko vročimi trenutki. V vsakem poletnem dnevu tega tedna  smo našli čas za smeh, pogovor, igro, sproščene in usmerjene dejavnosti.

Tako so se najmlajši spremenili v čisto prave ribiče s  svojimi ribiškimi ladjicami in ulovili seveda največje ribe našega morja. Otroci prvega starostnega obdobja 2 do 3  let, so bili pravi  umetniki in so se v tem tednu poigrali z barvami ter veliko likovno ustvarjali. Otroci drugega starostnega obdobja pa so v tem tednu bili športniki in so svoje gibalne spretnosti preizkušali na kolesih, v štafeti, premagovali poligon in se igrali s košarko, nogometom in badmintonom.

Naj poletje še traja in traja….

Prispevek pripravila: Irena Magdič

Foto: Katja, Jasna in Irena