Poletnih počitnic bo kmalu konec. Spet in vsako leto znova. Pospravljene v škatlo doživetij so. Pisanih, vročih, igrivih, nepozabnih, presenečenj polnih, nepričakovanih doživetij.

V tem tednu nas ni toliko grelo sonce, je pa nam je bilo toplo pri srčku ob igri s svojimi prijatelji.  Otroci prvega starostnega obdobja so še vedno ribarili in ustvarili čisto svoj ribnik s prav posebnimi ladjicami in ribicami, katere izpolnijo želje ter čas namenjali brezskrbni igri. Otroci drugega starostnega obdobja pa so v tem tednu veliko likovno ustvarjali in preizkušali mešanje barv.

Tako! Čez poletne dni smo naše motorčke napolnili z veliko dobre energije in se odpravljamo novim dogodivščinam in izzivom naproti. Ne glede na to v kateri igralnici bomo, kdo bo naš novi prijatelj, …. vemo, da se bomo imeli lepo, ker se imamo vsi preprosto radi!

Prispevek pripravila: Irena Magdič

Foto: Lara, Jasna, Žiga, Katja.