V začetku meseca decembra smo po vseh oddelkih začeli spoznavati pravljico o sneženem možu, ki bo povezovala našo decembrsko prireditev Sneženi mož v družbi prijateljev.

V petek, 9. 12. 2022 smo izvedli skupno praznično dejavnost. Skozi petje, glasbo in pripovedovanje ob ilustracijah, so otroci pravljico še enkrat podoživeli skupaj.

Sledila je krasitev vrtca, česar so se otroci najbolj veselili. Naš vrtec je tako dobil praznično podobo. Okrasili smo praznični smreki v predprostoru, za katere smo predhodno pripravili okraske, prižgali lučke, pred igralnicami pa postavili snežake.

Dobro smo že zakorakali v praznični december in sedaj se že veselo pripravljamo na decembrsko prireditev, ki bo za vse nas še eno prijetno doživetje.

Prispevek pripravila: Nina Kosi