Otroci prvega starostnega obdobja (1-2 let) so ta teden uživali v igri. Otroci so ustvarjali, gnetli, mečkali in raziskovali gneteno testo, igrali so se vloge in se rekreirali v naravnih oblikah gibanja.

Otroci prvega starostnega obdobja (2-3 let) so ta teden razvijali preciznost in fino motorično spretnost na tematiko Med vodo in peskom. Ugotavljali so, kaj nastane iz vode in peska ter naredili čarobno stekleničko s peskom. Prav tako so si pripravili peščeno plažo, kjer so neizmerno uživali.

Otroci drugega starostnega obdobja (3-6 let) so združeni ustvarjali na tematiko Sonce se smeje. Seznanili so se z deklamacijo, ustvarjali sonce iz trganke in ustvarili pihanko ter se igrali v vodnem kotičku, kjer je bilo še posebej lepo.

Otroci vseh starostnih obdobij so v skrajšanem tednu bili zelo aktivni tudi v naravi.

Prispevek pripravila: Nataša Bavec