Tokrat smo jih izvedli s pomočjo otrok iz vrtcev Razkrižje, Mala Nedelja, Ljutomer, Cven, Veržej in naših otrok iz vrtca Cezanjevci.

Tudi tokrat nas je sonce dobro grelo, z gibalnimi nalogami pa smo poskrbeči, da smo ogreli celo telo. Nato smo se podali na raziskovanje poligonov, ki so tokrat bili sestavljeni tako, da je prevladoval timski duh med otroki. Pa jim je uspelo? Seveda, vsaka izmed skupin je uspešno zaključila poligon in izvedla svoje naloge. Otroci so zato bili nagrajeni.

Kaj pa strokovni delavci. Tudi oni so tekmovali, otroci pa vsak za svojo/-ega vzgojitelja/-ico navijali. Tudi strokovni delavci so uspešno premagali poligon in tako so si tudi oni zaslužili medalje.

Tokrat nas je skupaj bilo 108, kar je zelo velika številka. Ponosni smo na vsakega izmed otrok in strokovnih delavcev. Pokazali ste, da vam je mar za to, da ste športno aktivni. Pokazali ste, da v sebi nosite športni duh in da radi sodelujete s svojim okoljem. HVALA!

Prispevek pripravila: Jasna Špindler

Foto: Dolores Kosič, Janja Dovnik, Katja Novak